Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Термостат - марка


Dambev

Препоръчано мнение

Здравейте, приятели. Миналата седмица минах през Балканстар да проверя за цена на термостат и останах лееееко изненадан - 58 кинта. Наскоро споделих това с мой познат с Мерцедес и той ми предложи да потърся такъв с марка Behr / такива слагали на някои немски автомобили в завода-производител/ и били много надеждни.

 

Та въпросът ми е има ли някой наблюдения / впачатления / от подобен вид термостати? Преди година и половина си взех от Ратола за 30 лева, но като дойде зимата и си мръзнех като пич. Наложи се да си върна стария, който се държа в пъти по-добре от "новия". Заслужава ли си да рискувам пак в такъв, като няма гаранция, че пак няма да е същия? А какво ще кажете и за магазин на Хюндай? Мисля, че и това е вариант.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели. Миналата седмица минах през Балканстар да проверя за цена на термостат и останах лееееко изненадан - 58 кинта. Наскоро споделих това с мой познат с Мерцедес и той ми предложи да потърся такъв с марка Behr / такива слагали на някои немски автомобили в завода-производител/ и били много надеждни.

 

Та въпросът ми е има ли някой наблюдения / впачатления / от подобен вид термостати? Преди година и половина си взех от Ратола за 30 лева, но като дойде зимата и си мръзнех като пич. Наложи се да си върна стария, който се държа в пъти по-добре от "новия". Заслужава ли си да рискувам пак в такъв, като няма гаранция, че пак няма да е същия? А какво ще кажете и за магазин на Хюндай? Мисля, че и това е вариант.

 

Колега на Behr цената на термостата е 45лв. От тази цена можем да ти направим отстъпка -15%.

 

На GATES цената е 36,40 , също имаш -15% отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марки всякакви, но май всички си карат автомобилите си с оригиналните. Никой ли не е слагал някакъв друг термостат?

Редактирано от Dambev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марки всякакви, но май всички си карат автомобилите си с оригиналните. Никой ли не е слагал някакъв друг термостат?

Аз на Еклипса преди време му сложих Motorad и го карах две години и го продадох след това и съм сигурен и сега,че е с него а на сценика имам Motorad от 4год. вече и той е без грешка!За колата от подписа ли ти трябва?Ето това ми излиза,като марки и цени сега за:MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)

 

MOTORAD - Термостат, охладителна течност - 31.10лв.

GATES - Термостат, охладителна течност - 34.00лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре ти предложиха ТАМА, слагал съм много такива. И аз съм с такъв на GDI-то. Перфектен е, само дето май нямаха на заводските градуси, но и да има разлика е от порядъка на 2-3гр. няма да я усетиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Еклипса преди време му сложих Motorad и го карах две години и го продадох след това и съм сигурен и сега,че е с него а на сценика имам Motorad от 4год. вече и той е без грешка!За колата от подписа ли ти трябва?Ето това ми излиза,като марки и цени сега за:MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)

 

MOTORAD - Термостат, охладителна течност - 31.10лв.

GATES - Термостат, охладителна течност - 34.00лв.

Да. За тази от подписа е. А този MOTORAD какво производство е? Все пак от него зависи и живота на двигателя - няма да е добре ако прегрее.

Редактирано от Dambev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре ти предложиха ТАМА, слагал съм много такива. И аз съм с такъв на GDI-то. Перфектен е, само дето май нямаха на заводските градуси, но и да има разлика е от порядъка на 2-3гр. няма да я усетиш.

 

Имат, колега, мисля само за GDI-то (85'С) нямаха, но за 1.6 16V има и двата оригинални вариянта. Единият е 82'С, а другия е 88'С, ако колегата прати рама (на ЛС може) или има предпочетания ще стане най-точно.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да. За тази от подписа е. А този MOTORAD какво производство е? Все пак от него зависи и живота на двигателя - няма да е добре ако прегрее.

Не е от автомобилния Кауфланд иначе - Евро 07!

http://www.tech-co.bg/proizvoditeli/motorad

http://www.motoradusa.com/

Редактирано от FOXO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...