Премини към съдържание

Проблем със стъпков мотор !


ipj

Препоръчано мнение

Отказа ми стъпковото моторче на Галанта, ако някой има работещ съм отворен за предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отказа ми стъпковото моторче на Галанта, ако някой има работещ съм отворен за предложения.

Да уточня,че е разглобен и почистен, и като го монтирам работи, но след като изгася колата и запаля отново спира, застава в крайно положение и не се връща :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня,че е разглобен и почистен, и като го монтирам работи, но след като изгася колата и запаля отново спира, застава в крайно положение и не се връща :(

Колега, имам същия Галант и преди няколко дни свалих стъпковия мотор заради проблеми с празния ход - само зъбчатката ли почисти или има начин да се отвори, моя е капсулован?

 

П.П. За части може да се обърнеш към колегата niko_shyne, тази обява е негова: :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам същия Галант и преди няколко дни свалих стъпковия мотор заради проблеми с празния ход - само зъбчатката ли почисти или има начин да се отвори, моя е капсулован?

 

П.П. За части може да се обърнеш към колегата niko_shyne, тази обява е негова: :link:

И рейката и зъбчатото колело, после го гресирах, но проблема или е в управлението или като застане на крайно положение и точно там има износени леко зъби и край...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...