Премини към съдържание

Търся теглич за Паджеро Спорт 1999-2006


Препоръчано мнение

Колега.

Не мога да помогна с информация от къде да си купите теглич (освен да търсите по моргите, тъй като нов е в порядъка на 500-600 лв.). Преди 3 години купих материал и един шлосер ми спретна теглича за 3 дни, на обща стойност, с материалът 110лв.

Наскоро ми се наложи да сваля теглича и да го пребоядисам, тъй като старото прахово боядисване не беше качествено. ПРИЛАГАМ снимки, за да видите каква е констукцията, ако имате желания, мога да сваля размерите му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колега.

Не мога да помогна с информация от къде да си купите теглич (освен да търсите по моргите, тъй като нов е в порядъка на 500-600 лв.). Преди 3 години купих материал и един шлосер ми спретна теглича за 3 дни, на обща стойност, с материалът 110лв.

Наскоро ми се наложи да сваля теглича и да го пребоядисам, тъй като старото прахово боядисване не беше качествено. ПРИЛАГАМ снимки, за да видите каква е констукцията, ако имате желания, мога да сваля размерите му.

 

Колега а мойе ли да обиасниш каде му върза тоците? Ако пак слойш снимки ше е върха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега а мойе ли да обиасниш каде му върза тоците? Ако пак слойш снимки ше е върха :)

 

Най - лесният начин е да вземеш директно габарит , стоп и мигач от задните светлини .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Извинявам се, че не съм написал, но теглич отдавна си закупих и монтирах..Благодаря на всички колеги които се отзоваха..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...