Премини към съдържание

Два въпроса за аудио система и хендсфрии


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Имате ли идея къде е /ако има/ AUX in буксата в Аутлендър със заводска рокфорд саунд система без навигация?! Защото не откривама такава букса, а като задържа копчето за ЦД-то и ми превключва на AUX in и съответно търси да чете от нея.

Другата ми питанка е свързана с Хендс фри системата и много досадното забавяне при превключване от радио на хендс фрии при набиране. Обикновенно като набирам, хенс фрито ми включва разговора чак след 2-3 секунди и от отсрещната страна вика Ало по 3 пъти или затваря. Искам да го направя да ми превключва от радио към хендс фрии още при самото набиране за да чувам и сигнала, който дава /свободно, заето и т.н./, имате ли идея дали е възможно и как?

 

Поздрави,

Коко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имате ли идея къде е /ако има/ AUX in буксата в Аутлендър със заводска рокфорд саунд система без навигация?! Защото не откривама такава букса, а като задържа копчето за ЦД-то и ми превключва на AUX in и съответно търси да чете от нея.

Другата ми питанка е свързана с Хендс фри системата и много досадното забавяне при превключване от радио на хендс фрии при набиране. Обикновенно като набирам, хенс фрито ми включва разговора чак след 2-3 секунди и от отсрещната страна вика Ало по 3 пъти или затваря. Искам да го направя да ми превключва от радио към хендс фрии още при самото набиране за да чувам и сигнала, който дава /свободно, заето и т.н./, имате ли идея дали е възможно и как?

 

Поздрави,

Коко

За хендсфри - то - възможно е със смяна на bluetooth модула с такъв от по нова версия с оправен така досадния бъг. Цената на нов е около 600лв. Може да се търси и 2ра употреба. Начина е да набираш гласово - тогава го няма тоя бъг.

 

Поздрави

Габи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За хендсфри - то - възможно е със смяна на bluetooth модула с такъв от по нова версия с оправен така досадния бъг. Цената на нов е около 600лв. Може да се търси и 2ра употреба. Начина е да набираш гласово - тогава го няма тоя бъг.

 

Поздрави

Габи

 

Благодаря много за полезната информация!

Ще се разочаровам отново от японците ако няма възможност да се смени софтуера само.

"аукс ин" букса не открих при мен, нито в жабки, нито в подлакътници............вероятно не е изкаран.

 

 

Поздрави,

Коко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

АУКС има изведен буксата се намира в задния панел на подлакътника

 

post-5074-087618000 1362601434_thumb.jpg post-5074-021633700 1362601442_thumb.jpg

 

И ти трябва такъв адаптер за да го ползваш.

 

post-5074-096761100 1362601513_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...