Премини към съдържание

Спряха да ми работят мигачите


stil1

Препоръчано мнение

Здравейте. Вчера когато потеглих с колата забелязох че не ми работят мигачите. Проверих предпазителите отпред под капака и видях че един (20А - номер 12) беше изгорял. Смених го, но доколкото видях той отговаря за централното заключване. Мигачите в авариен режим работя и светят лампите на таблото. Светна и лампата за "SRS". Къде се намира предпазителя за мигачите и от какво може да е станало така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата от линка. Кой точно предпазител е за мигачите, понеже мойте на аварийни работят а не работят в нормалния режим. Тези който са от пред под капака м/у тия за къси и дълги са здрави. Ще съм много благодарем ако ми кажете номерата на предпазителите в кутията под волана. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Колеги за да не отврям нова тема,реших да пиша в тази-имам проблем с халогените на каризмата-не светят и двата.Прегледах предпазителите,тези под предния капак и тези дето са н купето но не открих изгорял.Утре ще я вдигна на крик за да погледна и лампите.Какъв може да е проблемът? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не отврям нова тема,реших да пиша в тази-имам проблем с халогените на каризмата-не светят и двата.Прегледах предпазителите,тези под предния капак и тези дето са н купето но не открих изгорял.Утре ще я вдигна на крик за да погледна и лампите.Какъв може да е проблемът? :mitsu-smiley:

Първо провери крушките.....след това кабелите,защото покрай дъждовете може да е влязла вода и да е намокрила кабелите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не отврям нова тема,реших да пиша в тази-имам проблем с халогените на каризмата-не светят и двата.Прегледах предпазителите,тези под предния капак и тези дето са н купето но не открих изгорял.Утре ще я вдигна на крик за да погледна и лампите.Какъв може да е проблемът? :mitsu-smiley:

 

При мен проблема с халогенните фарове беше решен с разглобяване на копчето на таблото за халогенните. След това почистваш окисленото и може с финна шкурчица да го обработиш!!! ПРОВЕРИ СИ ПЪРВО КРУШКИТЕ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...