Премини към съдържание

Вонеща вода 3


Препоръчано мнение

Като дамаджанката която най-безскрупулно ми бе отнета на ВВ, та и досега проливам сълзи за нея.

 

Ти толкова ли ми се обиди, че не спря, като мина пред удома? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Как да спра пред вас, бре?

Да ми източиш и бензинЯ, така както ми източи дамаджанката?

Миличката ми тя......http://s20.rimg.info/2d6a3dbfdc469efca2d58dca56f69ba7.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, то Валбоса мина по този път вече.

На Баните, преди няколко години, клубният постер такаааа си стоеше самотно вързан между два бора,

Като минаха няколко дни, по същият начин почна да се издирва.

И понеже тогава аз го бях спасил/прибрал/ и защитих честа на "знамето" - от тогава започнаха колегите не да ме подкупват, а да изразяват почитта си, де с дамаджанка, де с две...

Като дамаджанката която най-безскрупулно ми бе отнета на ВВ, та и досега проливам сълзи за нея.

Той Батко това имаше предвид, де.... 2-3-4 дамаджани вино...... Както се казва в юридическия свят - има създаден прецедент (практика)..... :-)

С мезе, да не забравите :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, фотографите, много голямо самоцензуриране падна, жената ме изяде за снимки..... Пускайте ги всичките, че и някой клип сложете на новата балетна формация "Е&Р" (не е Румънеца и Енчев, затова разменихме буквите), щото детето не знае как се танцува някакъв си "Гангъм стайл" - по думите на жената - видна балерина - с Ечика сме били световна класа и с тази си хореография просто не ни мърда Холивуд :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чета и не вярвам на ушите си!

Какви сте ги вършили на тая Вонеща вода?!?

Щипали сте колежки, танцували сте някакъв стайл, лазили сте с роза между зъбите, яли сте самардела с торта, пили сте отел (Бояне, следващия път да дотъркаляш цялото буре), пили сте Havana по басейните, забравяли сте шапки и сапунерки, палили сте фенер, но не сте го вдигнали и куп още простотии.... и какъв е този идиот, който проси пуканки?!? А, и сте влизали в чужди стаи при чужди булки :)

И накрая да вземете да чопнете знамето... абе бригадирското движение отдавна го закриха, не си крадем вече знамената :)

Пълен декаденс... Добре, че спах през повечето време (платих 2, а ползвах 4 нощувки :):))

 

Пепи (Сомалия), недей да скромничиш, а приемай всички поздравления за чудесната организация, за която и аз благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чета и не вярвам на ушите си!

Какви сте ги вършили на тая Вонеща вода?!?

Щипали сте колежки, танцували сте някакъв стайл, лазили сте с роза между зъбите, яли сте самардела с торта, пили сте отел (Бояне, следващия път да дотъркаляш цялото буре), пили сте Havana по басейните, забравяли сте шапки и сапунерки, палили сте фенер, но не сте го вдигнали и куп още простотии.... и какъв е този идиот, който проси пуканки?!? А, и сте влизали в чужди стаи при чужди булки :)

И накрая да вземете да чопнете знамето... абе бригадирското движение отдавна го закриха, не си крадем вече знамената :)

Пълен декаденс... Добре, че спах през повечето време (платих 2, а ползвах 4 нощувки :):))

 

Пепи (Сомалия), недей да скромничиш, а приемай всички поздравления за чудесната организация, за която и аз благодаря!

 

Хм-м-м - Ти да видиш! :)

Шапката си я прибрах - нищо че ти я за*ба, а балона, че и втория го вдигнахме, а ... който спал -спал! :) Наздраве!

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм-м-м - Ти да видиш! :)

Шапката си я прибрах - нищо че ти я за*ба, а балона, че и втория го вдигнахме, а ... който спал -спал! :) Наздраве!

Ти хубаво си я прибра, но аз си бях заеВал и сапунерката, та ходихме с Цецо да си я взема на тръгване. А за балоните- не се качвам на твоя, че не тръгва на 50% :):):)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде тогава и най влюбеният сватанак да покажем, :P ти да видиш ..

 

http://media.snimka.bg/s1/1478/029199947.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...