Премини към съдържание

Чип тунинг за Еклипс 1Г


Препоръчано мнение

Търси се човек,който се е специализирал в чип тунинга на атмосферните 4Г63. Мисля че имах координати на точния човек,но нещо съм ги загубил.Ако някой има инфо,да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търси се човек,който се е специализирал в чип тунинга на атмосферните 4Г63. Мисля че имах координати на точния човек,но нещо съм ги загубил.Ако някой има инфо,да пише.

Имаш Л.С с точните му координати :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш Л.С с точните му координати :icon_thumbup:

 

Хайде споделете после какъв е резултата и на каква цена :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Хайде споделете после какъв е резултата и на каква цена :)

Самия чип е най-евтината и финална част от целия проект.Модификацията по двигателя гълта много средства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самия чип е най-евтината и финална част от целия проект.Модификацията по двигателя гълта много средства.

 

 

Само с чипосване, без турбиниране, какво може да се извади от този двигател?

Има ли такъв вариант изобщо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само с чипосване, без турбиниране, какво може да се извади от този двигател?

Има ли такъв вариант изобщо?

Само стой и гледай :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само стой и гледай :icon_thumbup:

 

Аз съм много заинтригуван, и ако за сега не ти се споделя тук пред всички, ще се радвам да се чуем и да подразбера повечко, че може и да ме навиеш да направя и аз един такъв upgrade. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

SLX можеш ли да дадеш инфо за за човек които може да направи чип тунинг на :mitsu-smiley: Mitsubishi - Eclipse IV - 2.4 L (162 Hp)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX можеш ли да дадеш инфо за за човек които може да направи чип тунинг на :mitsu-smiley: Mitsubishi - Eclipse IV - 2.4 L (162 Hp)

 

Ми, мога... въпреки, че не помня кого съм препоръчал преди година и половина. Чип тунинг не е точният термин, обаче. А за феновете на силни еклипси мога да препоръчам да потърсят един трета генерация, който ще им излезе при търсене по марка и модел в www.mobile.bg и критерий за търсене над 300 к.с. В колата има вложени над 20 к лв., обявената цена подлежи на сериозни пазарлъци, предчувствам, и като цяло е супер. Недостатъкът й е, че е с предно задвижване, което се преодолява с комбинация от задвижване от втора генерация еклипс и ево. Специализираните въпроси за еклипс могат да се отговарят от един колега, когото не съм срещал наскоро тук - СУПЕРМЕН.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора SLX но не търся нищо толкова силно. Kолата я купих преди една седмица и ми се иска да и вдигна малко конете , много си я харесвам:icon_thumbup: и не искам да я сменявам.Колата е точно това което винаги съм търсил: :mitsu-smiley: MITSUBISHI :mitsu-smiley: , автоматик с навигация и камера за движение на заден ход.Ако обичаш кажи кой е точния термин (предполагам имаш предвид че се прави само пренастройка на компютъра) .Прегледах доста сайтове но никъде няма нищо за Mitsubishi 4.

Редактирано от Vlad_Eclipse
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо видях го автомобила е уникален.Интересното е че има 2 обяви едната на 9999лв. а другата на 14999лв. Иначе е страшен, много радва окото а ако се повозиш сигурно ще ти заподскача и сърцето :) Истинска фъркотевица е :plane::rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...