Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разглобяване на централната конзола ?


lamer40

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

 

Предстои ми да разглобявам цялата централната конзола и искам да попитам дали някой може да ми даде видеоклипче с процедурата или някакво ръководство.

 

Моделът е Mitsubishi Carisma 1.6 99г. с климатик.

 

Благодаря предварително.

Редактирано от lamer40
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш първо часовника. Развиваш два болта и още един зад пепелника. Сваляш радиото и трябва да е на щипки отстрани до управлението на климатика и го вадиш. Часовника трябва да бръкнеш с нещо в задната част и после да го издърпаш напред. В предната част е на две щипки. При повече усилия, може да се намери оставеното място от където да се освободят по отделно, но така може и да го повредиш. Всичко го има в Workshop Manual-a (важната тема). За часовника има и в темата за крушките. Ако 99-та е по дата на производство и е след фейслифта процедурата малко се различава - там е на шест щипки само. http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Carisma/Manuals/Workshop%20Manual/Supplementen/Supplement_D/52.pdf

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, имам Carisma 2003 дали има разлика при демонтажа на цетралната конзола от предходният модел? Колата е с климатик.

Дали има някой подробно обяснение за последователноста на разглобяване на този модел?

Редактирано от Chonkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам подробното обяснение е нещо от вида "хващаш и дърпаш". Не видя ли девета страница от линка, който съм дал?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...