Премини към съдържание

Прокапал резервоар


nikovas

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,моите неволи с този хубав автомобил май нямат край,след проблема със АБС,сега ми прокапа (просълзи ) резервоара.Та въпроса ми е някой може ли да ме насочи към някой сервиз в Стара Загора който се занимава с това ,защото днес обиколих няколко и само в един ме погледнаха и пича реши че е от дупка в горната част (има шупли по резервоара) и ми каза вземи друг и ще ти го сменим.А аз смятам че може да е от тръбичките който са пред него.Някакви идеи и съвети .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че докато не се свали, нищо не може да се каже, щом е отгоре теча, а свалянето си е занимавка ..:)

Ако излезе спукан резервоар, ще трябва пак да си пишем на лични ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че докато не се свали, нищо не може да се каже, щом е отгоре теча, а свалянето си е занимавка ..:)

Ако излезе спукан резервоар, ще трябва пак да си пишем на лични ..:D

 

Ами от вчера съм го оставил при един да го сваля и да го гледа ,днес по обяд трябва да отида да видя какво е направил и дали няма пак да си пишем на ЛС :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резорвара е готов,имало е дупчици ,майстора каза че ги е заварил.Да се надяваме всичко да е наред.

 

Темата е готова за триене :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...