Премини към съдържание

Питане за ASC Off


dimy

Препоръчано мнение

Днес забелязах , че като паля колата го дава !!! Но друго ми направи впечатление когато го натисна никаде не индикира , че е включен или изключен ?! Докато другия бутон за странично поднасяне го отбелязва на таблото?

 

Имам съмнения че нещо не е както трябва ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Индикация се появява на таблото, само когато е изключен.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е да де ма при мен липсва , само за страничното AFC май беше индикира на таблото , че е изключено :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е да де ма при мен липсва , само за страничното AFC май беше индикира на таблото , че е изключено :mad:

 

Може би глупав въпрос ама как го изключваш ? Задържаш ли бутона определено време ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей!!! Задържах го на спирката на Панчерево 10 секунди на включена кола на Parking.

Изключи се.

Реших да се позабавлявам.

На 1вия завой цялата кола се завъртя 180 градуса и се заби странично в мантинелата и 2 месеца в сервиза мостове, джанта, преден, заден калник, предна задна броня, 2 врати, кормилен накрайник, шенкел....

Но това съм си аз идиота, който още не е дорасал да дава газ в завоя с предно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей!!! Задържах го на спирката на Панчерево 10 секунди на включена кола на Parking.

Изключи се.

Реших да се позабавлявам.

На 1вия завой цялата кола се завъртя 180 градуса и се заби странично в мантинелата и 2 месеца в сервиза мостове, джанта, преден, заден калник, предна задна броня, 2 врати, кормилен накрайник, шенкел....

Но това съм си аз идиота, който още не е дорасал да дава газ в завоя с предно...

Е ти си прекалил със забавленията бе човек! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, ти какво си направил с тоя завой? Аз зимно време съм го пробвал, защото то направо няма смисъл лятно, само тормозя гумите, но такова чудо не си представям, ти бая си си повярвал. Карай, нали си жив и здрав, това е важното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...