Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кабели за ключа за фаровете


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам Мицубиши Каризма 97г. Търсих подобна тема във форума, но не успях да открия(ако има такава се извинявам). Искам да си сложа машинка за автоматични фарове. И искам да ви попитам трябва ми главния кабел на ключа за фаровете, който като го прекъсна да ми изгаснат фаровете и габаритите. Поздрави.

Редактирано от Г.Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, като искаш да си подпалваш колата - в дясно в областта под течността на съединителя, вероятно имаш един висящ кабел. Раздели му конекторите, които са свързани един в друг и си готов. (Там се закача фабричния DRL модул.) Може направо да прережеш цялата инсталация на колата, стига да имаш желание... :icon_doh:

 

http://img528.imageshack.us/img528/5683/kolagorqvstolichniqkvar.th.jpg

 

Приятно рязане.

 

 

 

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, като искаш да си подпалваш колата - в дясно в областта под течността на съединителя, вероятно имаш един висящ кабел. Раздели му конекторите, които са свързани един в друг и си готов. (Там се закача фабричния DRL модул.) Може направо да прережеш цялата инсталация на колата, стига да имаш желание... :icon_doh:

 

http://img528.imageshack.us/img528/5683/kolagorqvstolichniqkvar.th.jpg

 

Приятно рязане.

ти уби момчето. аххахаха.незнам защо требва да си режеш кабела. такъв ли ти е модулът??? това ли изисква??? аз така докато си бех в БГ и първият модул който ми попадна го купих,..... 28лв. но не изисква рязане на кабели. единственият проблем е че се прекъсват от ключа за фаровете (-) а модула захранва (+). та сложих едно допълнително реле 40 амп. и никакви грижи до сега. марка и модел на модула.... не мога да кажа. пише че е произведен в EU , но със сигурност знам че е CHINA... върши ми добра работа за сега. ако имам разглобяване за нещо по колата.... ще го снимам. заедно с кабелите които са нужни за свързването му. успехи..... модулът ми е супер миниатюрен. ако е само на контакт колата не светкат фаровете, требва да запалиш и почти веднага святкат. загасяш колата, фаровете веднага загасят, а габариите, светят още към 2 минути и загасят.

Редактирано от largo555
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...