Премини към съдържание

Space star


Препоръчано мнение

Здравейте фенове на марката Мицубиши!

Миналата седмица закупих от Германия Спейс стар дизел ДID 2002г. и имам няколко технически проблема!Колата я регистрирах, но ме спряха от движение!

Първо имам нужда от подмяна на заден ляв спирачен апарат.

Второ имам спукан маркуч ,който отива към турбото и шуми и пръска масло от него.

Трето -не ми отчита горивото на таблото -свети лампата и стрелката е забила на минус и не мърда.

Може би ще излязат и други неща в последствие ...

----------------------------------

Ако може някой да ми препоръча къде да намеря спирачен апарат употребяван/става ли от други модели / и към кой сервиз да се обърна по принцип в гр.Варна за проверка работата на двигателя!

Благодаря предварително!

тел 0888733755

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на марката Мицубиши!

Миналата седмица закупих от Германия Спейс стар дизел ДID 2002г. и имам няколко технически проблема!Колата я регистрирах, но ме спряха от движение!

Първо имам нужда от подмяна на заден ляв спирачен апарат.

Второ имам спукан маркуч ,който отива към турбото и шуми и пръска масло от него.

Трето -не ми отчита горивото на таблото -свети лампата и стрелката е забила на минус и не мърда.

Може би ще излязат и други неща в последствие ...

----------------------------------

Ако може някой да ми препоръча къде да намеря спирачен апарат употребяван/става ли от други модели / и към кой сервиз да се обърна по принцип в гр.Варна за проверка работата на двигателя!

Благодаря предварително!

тел 0888733755

1. ..намери си от моргата........

 

2. пак от морга, но ако не намериш , има ги и нови, но скъпи.........най добре в този случай да ти направят от тръба със силиконови колена.........

3. сипи 15 литра в резервоара и разклатете колата силно, може да има ефект/.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...