Премини към съдържание

Автостъклар в Пловдив


TASSO

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, онзи ден забелязах на предното стъкло нещо като шупла с размер 6-7мм. Дали някъде в Пловдив има читав стъклар, който да може да се справи с това без да се налага да сменям предното стъкло.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, онзи ден забелязах на предното стъкло нещо като шупла с размер 6-7мм. Дали някъде в Пловдив има читав стъклар, който да може да се справи с това без да се налага да сменям предното стъкло.

Благодаря предварително.

Много реклами има за възстановяване на пукнати стъкла, но аз досега не съм видял добре ремонтирано стъкло. На мен са ми "възстановявали" две стъкла, но без почти никакъв ефект. Ако някой е останал доволен от такъв ремонт, нека да сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много реклами има за възстановяване на пукнати стъкла, но аз досега не съм видял добре ремонтирано стъкло. На мен са ми "възстановявали" две стъкла, но без почти никакъв ефект. Ако някой е останал доволен от такъв ремонт, нека да сподели.

 

На Чадърите на пещерско-там съм ходил .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, онзи ден забелязах на предното стъкло нещо като шупла с размер 6-7мм. Дали някъде в Пловдив има читав стъклар, който да може да се справи с това без да се налага да сменям предното стъкло.

Благодаря предварително.

Имам приятел,който сменя стъкла предимно на рейсове(преди и на леки коли-беше до входа на басейна на ,,Санкт Петербург).От него знам,че спукано стъкло няма оправяне,а той има екипировка за лепене.Можем да отидем и да ти даде професионален съвет.Но,ако не те дразни,не го пипай стъклото.Утре,13-ти съм в София,през другите дни,ако звъннеш,ще помогна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости.Лепенето нема да постигне ефекта,който очакваш ще личи и може да се спука когато си иска-вЕрвай ми изпитано е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за съветите :icon_thumbup::) :mitsu-smiley:

 

Имам приятел,който сменя стъкла предимно на рейсове(преди и на леки коли-беше до входа на басейна на ,,Санкт Петербург).От него знам,че спукано стъкло няма оправяне,а той има екипировка за лепене.Можем да отидем и да ти даде професионален съвет.Но,ако не те дразни,не го пипай стъклото.Утре,13-ти съм в София,през другите дни,ако звъннеш,ще помогна.

 

Благодаря колега, в моя случай стъклото мисля, че не е спукано цялото и за това обмислям варианта с лепене. Може някой ден да се разберем да се видим, като се прибереш на Пловдив драсни едно ЛС :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз за кво го пращам там,няма и да разбере къде е била .

 

Как им е работното време там, че моето е малко криво, през седмицата след обяд след 18:00 или на обяд от 13:00 до 14:00. Събота и неделя почивам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Пещерско в Пловдив ,в една къща в двора е,в една глуха улица ,там ги правят страхотно! и не вземат скъпо.Имах му някъде визитката,мам къде я дянах....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...