Премини към съдържание

Километраж Паджеро 2 2.5 тди


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ,днес както си карам колата забелязах че не ми работи километража .На първо четене не забелязах жило. Та ви питам с жило ли е или някаква електроника.?

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи коя година е колата. На по-старите датчика е механичен, другия е друг(честно и аз не знам какъв е). Иначе се намира на раздатката вързан посредтсвом жило. Свали си таблото и виж там да не проблема с жилото, ако не лоша работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи коя година е колата. На по-старите датчика е механичен, другия е друг(честно и аз не знам какъв е). Иначе се намира на раздатката вързан посредтсвом жило. Свали си таблото и виж там да не проблема с жилото, ако не лоша работа.

Колата е 93г дясна дирекция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В края на раздатката от лявата страна(като го гледаш отзад), точно на опашката.

Голямо благодарско колега,жилото е скъсано на 5см. от раздатката ,но не виждам дали е цяло понеже се смрачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо благодарско колега,жилото е скъсано на 5см. от раздатката ,но не виждам дали е цяло понеже се смрачи.

В смисъл дали е цяло от раздатката до таблото,или има съединение някъде по трасето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и при мене е същия проблем(Паджеро 2.8 ТДИ 94г.),не ми работи километража...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...