Премини към съдържание

радиаторче?


siromah

Препоръчано мнение

Здравейте отново ,първо да благодаря на всички които ми писаха за разхода на гориво за сега няма да си барам колата, защото никой не дава гаранция, дори и специализираните сервизи. Новият ми въпрос към вас е: малкото радиаторче, зад което има закрепено малко вентилаторче пред предна лява гума за хидравликата ли е или за нещо друго ? Тъй като кората я няма и цялото вентилаторче е корозирало и масата е скъсана . Трябва ли да го оправя да работи или може и без, него защото не зная даже дали работи и кога трябва да се вкючва . :icon_hmm:

 

Забравих GALANT GLStd - 95год.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е най вероятно масления радиатор ,който охлажда маслото на мотора допълнително....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен отлявата страна е радиатора за охлаждане на въздуха "интеркулера", но на Каризмата няма вентилатор на този радиатор, а отдясната страна е този радиатор за охлаждане на маслото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен отлявата страна е радиатора за охлаждане на въздуха "интеркулера", но на Каризмата няма вентилатор на този радиатор, а отдясната страна е този радиатор за охлаждане на маслото.

Този радиатор като имам време ще го проследя и ще разбера за какво служи но реших за по лесно да пиша във форума тъй като нямам време да погледна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...