Премини към съдържание

светлини на спейс стар


Препоръчано мнение

искам да питам за крушките на звездичката.аз сложих 90/100,но понякога едната не ми свети,а когата сам с 55/60 няма никакав проблем.имали някакво обяснение,благодаря предварително :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам да питам за крушките на звездичката.аз сложих 90/100,но понякога едната не ми свети,а когата сам с 55/60 няма никакав проблем.имали някакво обяснение,благодаря предварително :mitsu-smiley:

Здравей колега!

С по-мощните крушки може да си запалиш (разтопиш) някой проводник от инсталацията (особено ако и подмениш предпазителя с по-мощен), за това се препоръчват 55 ватовите. Пък от тях има такива които светят с +50%.

Аз лично съм с такива и си светят доста добре. Е не е като ксенон, но за 20 лева толкова. А и най-важния фактор за добра светлина е рефлектора и почистено стъкло (пластмаса).

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си хубави крушки от рода на Osram Nightbreaker +90 и няма да имаш проблеми. С тия 90/100 най много да си отвориш някоя беля дото после ще ти излезе доста пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...