Премини към съдържание

Биокатализатор за горива


mali

Препоръчано мнение

Ето тук в този саит http://www.homebusiness.ru/business/bp63.htm също и тук www.benzino.ru също и на други страници, става дума за революционна американска разработка за добавка за горива, която става както за бензин така и за дизел. Казва се "PowerPlusMPG". В много малко съотношение - една капка на литър- действа на горивото на молекулярно ниво. Като резултата е че се получава по пълно изгаряне на самата смес и от там се освобождава много по голяма топлинна енергия, а това накрая дава намаляне на разхода на гориво с 20-40%.

 

Дори се търсят и дистрибутори за съвместна работа.

Всичко звучи много добре, ама изглежда у нас още не се предлага такъв продукт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попрочетох в цитираните сайтове, но в цялата работа не ми харесват поне 2 неща:

1. Ако това е наистина така, то тази високотехнологична разработка щяха да я глътнат големите акули в бизнеса с нефтопродукти и въобще бял свят нямаше да види.

2. Една от схемите на печелене на пари ми прилича :icon_blush: ужасно много на популярните в началото на 90-те години (а и сега - Галакси клуба също ви е известен) схеми за измами - пирамидалните структури, писмата с по 20 лв. да 5 човека и т.н.

 

Не, че съм черноглед, просто малко предпазлив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...