Премини към съдържание

Имам нужда от малко обяснение


Препоръчано мнение

Недей се притеснява за нещо което може и да не стане...карай поред на номерата... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първите модели крушката не се сменя, върви цял фар. Април месец 91г сменят това "техническо решение" и крушката вече е отделна от рефлектора.

 

Това не го знаех, ето, че научих нещо ново и полезно... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега, да ти служи вярно и да те радва. Пък гледам, че си от Пловдив, може някой ден да направим една сбирка и да покажеш машината :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, от къде се включват халогените на тоз еклипс ? не мога и не мога да разбера

 

В лявата част на таблото, където е бутона за принудително вдигане на фаровете, под него няма ли бутон?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има едно дето се върти наляво надясно и още един бутон мисля, че имаше.. ръчках правих струвах не светват, да не би и те да са заминали

Редактирано от krishachi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което се върти, е за регулиране на осветлението на таблото, другия бутон е за вдигането на фаровете, и третия трябва да ти е за халогение...имай предвид, че те светват само когато си на къси светлини....: стига да не са разбазикани нещо... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1324

 

За стикерите не е нужно да си член. Достатъчно е да посетиш някоя среща на :mitsu-smiley: (и да имат стикери). Да си член е нужно да се участва в дейността на клуба и членовете му да имат положително мнение за теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да имаш отделен бутон за халогените. При мен този бутон липсваше, а халогените се пускаха сами като съм на дълги...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че при мен също нямаше отделен бутон, халогените светваха още с включването на габаритните светлини, ама понеже си имах проблеми заради тях, си ги изведох на отделно ключе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...