Премини към съдържание

Смяна на амортисьори


Препоръчано мнение

Здравейте , аз съм нов във този форум... и ми препоръчаха ако имам някакви въпроси да ги задам тук. Таа искам да попитам от къде мога да закупя Амортисьори втора употреба за Mitsubishi Space Runner 1.8 1992г. И тази част която го държи горе , забравих точно как се казва...

 

Благодаря предварително , също така ако може някой да ми препоръча шарнирен болт за същия автомобил защото преди 5-6 месеца купих един който вече е разбит ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , аз съм нов във този форум... и ми препоръчаха ако имам някакви въпроси да ги задам тук. Таа искам да попитам от къде мога да закупя Амортисьори втора употреба за Mitsubishi Space Runner 1.8 1992г. И тази част която го държи горе , забравих точно как се казва...

 

Благодаря предварително , също така ако може някой да ми препоръча шарнирен болт за същия автомобил защото преди 5-6 месеца купих един който вече е разбит ...

Искаш целия Макферсон с тампона отгоре ( т.е. Амортесиор, пружина и тампон) ......кой ти трябва, ляв или десен,при мен има един такъв се продава на части ........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно преден десен ми трябва , пружината си е наред.... това отгоре което държи амортисьора също се е износило и трябва да се смени.... но незнам как се казва , предполагам че е това кеото ти казваш макферон. Иначе не трябва ли когато изпусне амортисьор да се сменят и двата и ляв и десен, защото ще бъдат различно раздвижени което значи че ще се износват неравномерно ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно преден десен ми трябва , пружината си е наред.... това отгоре което държи амортисьора също се е износило и трябва да се смени.... но незнам как се казва , предполагам че е това кеото ти казваш макферон. Иначе не трябва ли когато изпусне амортисьор да се сменят и двата и ляв и десен, защото ще бъдат различно раздвижени което значи че ще се износват неравномерно ?

Не, макферсон се нарича окачването ти, и от там му викам така на амортесиора, пружината и тампона отгоре заедно с лагера.........според описанието ви, става дума че търсите тампона с лагера .........по принцип се сменят и двата амортесиора, тъй като ще окаже влияние на окачването.......разликата м/у двата амортесиора не трябва да бъде повече от 8% по отношение на твърдостта ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...