Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Завод на Mitsubishi в Португалия?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Миналата седмица търках пътищата в Португалия и ми направи впечатление, че в тази държава с най-ниски температури през зимата от +3 град. и липса на сняг(един полтугалски колега сподели, че тази година е била покрита територията за малко с 2-3 см сняг, а последния път така било през 1973 година!?!?!?!)....та - срещнах изключително много :mitsu-smiley: по пътищата от моделите L200(там им казват STRAKAR) и DELICA!

Обяснението на португалците беше, че имат ЗАВОД ЗА :mitsu-smiley: и затова толкоз много ги карат. Което за мен си беше новост (вероятно за някои от нас не е - като модераторите например :icon_dance: )...Та си мисля - Португалия докато беше най-бедната страна в ЕС до днес, пък японците са инвестирали в такъв завод! Сега, т.е. от 01.01.2007 година - НИЕ ЩЕ сме най-бедната страна в ЕС...защо ли пак да не направят това! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ехаааа!

От твоята клавиатура - на Божия монитор, Мики! :icon_thumbup:

Само да не стане така, както с всички останали автомобили, произвеждани у нас... :icon_blush:

Страшен срам е даже Рено да ти отнемат лиценза. Но пък за краш-тестове нашите улици са незаменими - писали сме и преди за това! :icon_doh:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...