Премини към съдържание

Питане за тампон на амортисьор


pafkata70

Препоръчано мнение

Колеги искам да запитам от къде мога да поръчам тампон за преден амортисьор и евентуално някои ако е сменял цена за него. Не знам дали върви заедно с лагера. MITSUBISHI SPASE STAR-2001г. Благодаря предварително.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да запитам от къде мога да поръчам тампон за преден амортисиор и евентуално някои ако е сменял цена за него. Не знам дали върви заедно с лагера. MITSUBISHI SPASE STAR-2001г. Благодаря предварително.

Здравей,колега,тампона се продава отделно от лагера,аз сменях,но не помня цената :icon_crying: ,(към 60-70лв.за двете,но не съм сигурен)Купих ги от магазина за японски части, долу до обрьщача на автобусите :mitsu-smiley:Провери в онлайн каталога на евро 07,за инфо :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никои от колегите ли не е сменял тампона.

Е как никой, те всички притежатели на Спейс Стар са го сменяли :D защото това им е проблемен възел, ама не казват .

Колегата .bokoto по горе даже ти е писал от къде да го вземеш ..:) Провери ли там ?

Ако нямат там , в Тех- ко го има тампона, 80 лв. не помня каква марка, но то какъвто и да сложиш, след година пак, особено ако караш по разбити терени ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега pafkata70, сменяли сме, да. :yes3: Аз смених тези тампони точно преди три години, 2009, като карам с тях по изключителните ни пътища и засега всичко е ок. Спейса ми минава много километри, не почива, така че Марине, издържат си оригиналните тампони. Закупих ги от Мирослав от Ратола по номера на рамата и цената беше около тази, която давате за аналозите по-горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите за бързите отговори.Току що го поръчах по скъпият тампона с лагера 65лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...