Премини към съдържание

Търся CD за НАВИГАЦИЯ на MITSUBISHI за БЪЛГАРИЯ


JORO_LU

Препоръчано мнение

Mitsubishi Navigation,Software,Original , L200 , Grandis, Pajero CD за балканския полуостров.колата дойде с 1СD,пък то само за половин Европа.някой сблъсквал ли се е с такъв проблем,може ли да се презапише или да се свали от нета и да се копне на CD?

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Navigation,Software,Original , L200 , Grandis, Pajero CD за балканския полуостров.колата дойде с 1СD,пък то само за половин Европа.някой сблъсквал ли се е с такъв проблем,може ли да се презапише или да се свали от нета и да се копне на CD?

Едва ли ще намериш ,но търси в Navtec такава навигация.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

намерих,ама не е за такъв индианец като мене,има един колега от Бургас дето е прикачил БГ карта към неговата навигация ама чакам да ми отговори на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

намерих,ама не е за такъв индианец като мене,има един колега от Бургас дето е прикачил БГ карта към неговата навигация ама чакам да ми отговори на ЛС.

Здравей колега, имаш ли някакъв успех с решаването на този проблем? И аз търся БГ карта за Паджеро 2005 на CD, за сега безуспешно.

Редактирано от shtirkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

до колкото ми е известно, за нашия регион няма CD-та, има файлове за нави системите, които са след 2007г., но те са на твърд диск.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...