Премини към съдържание

Помощ от собственици с навигация или запознати


JORO_LU

Препоръчано мнение

Здравейте и от мен,днес вече сме с нов семеен автомобил-ГРАНДИС.Най накрая го докараха и след кратко разознаване видях че навигацията е само за Германия,Австрия и Белгия.

въпрос#1:възможно ли е да се направи за цяла Европа.CD ли е или е вградена памет в навигацията.

въпрос#2:днес в бързината и ошашкването изобщо не съм потърсил,ако има навигация невградена,къде се намира касеъчното устроиство и възможно ли е да се пуска DVD или TV на него?

въпрос#3:познатият който я докара от Германия,каза че му е дала разход 11-12литра при скорост 130-140км/ч,ако е така(аз ще си я засека де :icon_confused: )къде да търся проблема?в свещи,настроики на клапани?приемам насоки.колата е подържана доста добре(за това и я купих),сервизирана е само в МИЦУБИШИ МОТОРС-ГЕРМАНИЯ(дори акомулатора е Мицубиши)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,днес вече сме с нов семеен автомобил-ГРАНДИС.Най накрая го докараха и след кратко разознаване видях че навигацията е само за Германия,Австрия и Белгия.

въпрос#1:възможно ли е да се направи за цяла Европа.CD ли е или е вградена памет в навигацията.

въпрос#2:днес в бързината и ошашкването изобщо не съм потърсил,ако има навигация невградена,къде се намира касеъчното устроиство и възможно ли е да се пуска DVD или TV на него?

въпрос#3:познатият който я докара от Германия,каза че му е дала разход 11-12литра при скорост 130-140км/ч,ако е така(аз ще си я засека де :icon_confused: )къде да търся проблема?в свещи,настроики на клапани?приемам насоки.колата е подържана доста добре(за това и я купих),сервизирана е само в МИЦУБИШИ МОТОРС-ГЕРМАНИЯ(дори акомулатора е Мицубиши)

 

В Пловдив имаше една фирма която прави дискове за навигации ,преди време аз търсих диск за една навигация и само те се наеха да ми направят , но се оказа че навигацийта е СД , а за да стане пиратска версия трябва четеца да е ДВД . Опитай фирмите са няколко в пловдив мога да те насоча само по спомен , че беше глобулски номер ,но съжалявам ,че съм го затрил.

Това е от мен дано да съм ти помогнал поне мъничко. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Редактирано от autogad
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...