Премини към съдържание

Трака при смяна на скоростите на 2 и 4-та


ayho

Препоръчано мнение

http://www.youtube.com/watch?v=B-YQ8iIXZ8I&feature=youtu.be

 

 

Колеги,миналия ден минах през едни коловози и отдолу колата ми се остърга жестоко,когато реших да сменя от 1ва на 2ра се затрудних и реших че има лед на скоростната кутия,след няколко минути се оправи,за съжаление обаче пак трябваше да мина по същия път и пак се остръгна брутално.. и от тогава като сменям скорост от 1ва на 2ра и от 3та на 4та се чува така все едно се удря някъде.

Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи с теб едно приятелче което да сменя скоростите. Дигнете колата или се мушни от долу виж какво става

Ама така ми звучи се едно лоста на скоростите удря в купето някъде, при остъргването да си разместил реглажа на скоростния лост. Поне на мен така ми изглежда "" че скоростите са ти отишли на зад "". ( Демек 1.3.5 са отишли към неутрална а 2.4 се удрят в купето )

Но щом всичките влизат няма от какво да се страхуваш само дето ще трябва да намериш време и пак да сте поне 2-ма за да си регулираш скоростния лост. Не е сложно!!!

 

По лошото е ако си го сгънал самия лост тогава не знам дали ще може да го излъжеш за да ти се нормализира.

 

Това от мен не съм експерт само мнението си давам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,благодаря ти за отговора. :)

Днес отворих капака,погледанх отдолу и видях следното нещо :

 

http://ayho.snimka.bg/automobiles/carisma.653777

 

Извинявам се за грозната рисунка но.. :Д мисля,че проблема е от това нещо (не знам как се казва) удря се някъде,но трябва да ида на канал за да видя къде точно. Дали ще мога да го оправя сам ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,благодаря ти за отговора. :)

Дали ще мога да го оправя сам ?

 

Моля. За нищо нали за това е този форум.

Значи ти си погледнал под кожуха на скоростния лост. Да там може да удря но аз си мисля че проблема може да го оправиш само от долу ( под колата ).

Еми може и сам да се оправиш просто ти препоръчвам 2-ри човек ( няма значение дали разбира от коли или не ) той/тя ще ти трябва за да седи във колата и да държи лоста неподвижен или в определена позиция докато ти развиваш и завиваш "Лостовата система".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля. За нищо нали за това е този форум.

Значи ти си погледнал под кожуха на скоростния лост. Да там може да удря но аз си мисля че проблема може да го оправиш само от долу ( под колата ).

Еми може и сам да се оправиш просто ти препоръчвам 2-ри човек ( няма значение дали разбира от коли или не ) той/тя ще ти трябва за да седи във колата и да държи лоста неподвижен или в определена позиция докато ти развиваш и завиваш "Лостовата система".

И моята трака така, ама ще я правя на лято. Някакви втулки имало се износвали и се подменяли.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...