Премини към съдържание

Пране с пара на текстилен салон


Препоръчано мнение

Здравейте, попаднах на оферта от Grabo.bg, за "Пране с пара и освежаване на текстилен салон" на, според мен сносната, цена от 45 лева, ако знаете по-изгодно предложение, моля споделете го.

 

Някой почиствал ли си е салона по тази процедура, доволни ли сте от резултатът? Такова почистване дали ще се отрази на въздушните възглавници, които са на седалките? В описанието пишат, че "Процедурата е подходяща за пране през зимата", като времето за изпаряване на влагата е 1 час. Също така мивката ми доста удобна като разположение - в Галакси Център на Шипченски проход, така че ще се радвам ако някой има и конкретно мнение и за мивката като цяло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма впечатления, че офертата изтича след по-малко от 2 дена? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз си прах салона лятото,само че с перяща машина(екстрактор) и препарат.Резултата е повече от добър,за еърбезите нямам проблем,тази процедура обаче е по различна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За салона не знам колега, но недей тавана.Претапицирвал съм три марки европейски автомобили таваните след пране.Вярно че наште са :mitsu-smiley: но все пак не рискувай.

ПП.Ако тавана е като на рънъра, може и да може да се пере но аз не рискувам :)

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като взех преди време Капризната, я опрах изцяло. Никакъв проблем с тавана...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...