Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 1996 2.0D


panov_p

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Открих много изгодно такъв автомобил и ще ходя да го огледам. Автомобила е 1996 година на 190 000 километра, сменени са масло, ремъци, филтри, свещи. И тъй като не отрих с търсачката подобна тема ще съм ви много благодарен ако ми помогнете с вашите мнения и наблюдения за този модел и двигател.

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тук са ти основните данни - http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6935.html

Няма кой знае какви екстри.

Автомобил, с който да идеш от т.А до т.Б.....

Виж за ръжда по задните калници, по бомбетата на предните амортисьори и течове около гарнитурата на главата.

Задължително тестово каране и гледай стрелката на температурата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря за инфото. Колата я купих преди 3 седмици. Ръжда има по задните калници долу при праговете, обаче по бомбетата няма. Двигателя палаше сутрин на минус 11 на половин оборот. Имам теч долу при главата сега като се постопли го забелязах(колко би струвал евентуално ремонта). Иначе стрелката на температурата си я държи на средата закована. Интересува ме ориентировъчния разход градски за София. Предстои да я засичам, но до тук по груби сметки отива към 9-10/100. Вярно че си беше студено, но все пак. Ако някой може да сподели ориентировъчно какъв би трябвало да е разхода, сега е момента :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Колата я купих преди 3 седмици. Ръжда има по задните калници долу при праговете, обаче по бомбетата няма. Двигателя палаше сутрин на минус 11 на половин оборот. Имам теч долу при главата сега като се постопли го забелязах(колко би струвал евентуално ремонта). Иначе стрелката на температурата си я държи на средата закована. Интересува ме ориентировъчния разход градски за София. Предстои да я засичам, но до тук по груби сметки отива към 9-10/100. Вярно че си беше студено, но все пак. Ако някой може да сподели ориентировъчно какъв би трябвало да е разхода, сега е момента :)

Здравей.........

Ако е както трябва мотора и колата, тряябва да ти дава около 7л./100км. разход софийско........

От къде има теч?Ако е от основната гарнитура ,това е лошо ( сравнитлно често явление е )и се налага сваляне на главата.......но първо я засечи дали ти губи антифриз, като гледате не само в казанчето ,а и в радиатора......за целта ,мотора не трябва да е работил поне 1 час или пък трябва да е студен......това е така, защото може да има проблем с приливника ( я запушен маркуч,я прецакана капачка и т.н.) .И така за 1-2 седмици и ти ще си проличи дали губи или не вода.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...