Премини към съдържание

Смяна на купе


Fosil

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Имам една идея,подмяна на купето!Лесно ли ще бъде или може да има усложнения.Колата ми е със 2.5 мотор комби 98 година, автомат.Харесал съм си същото купе,което е със по-малкия агрегат 136 коня,пак е автомат 98 година.Питането ми,може ли да сложа моя мотор 2.5 на мястото на 2 мотора,същият ли е автомата!и какви усложнения може да има?всички мнения ще са ми полезни,благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Имам една идея,подмяна на купето!Лесно ли ще бъде или може да има усложнения.Колата ми е със 2.5 мотор комби 98 година, автомат.Харесал съм си същото купе,което е със по-малкия агрегат 136 коня,пак е автомат 98 година.Питането ми,може ли да сложа моя мотор 2.5 на мястото на 2 мотора,същият ли е автомата!и какви усложнения може да има?всички мнения ще са ми полезни,благодаря предварително.

Здравей!

Да ти кажа, това може да каже някой който със сигурност го е правил и то абсолютно същия вариант.. Винаги може да има някакви разлики! От опит знам, че е голяма играчка!!Правил съм го поне десет пати.Също съм обръщал и волани..Ще ти отнеме време..Като за начало виж ДЕТАЙЛНО дали си съвпадат ИНСТАЛАЦИИТЕ!!! Може да те изненадат различни захващания на тампоните на двигателя,скоростите.Компютъра на колата също е за смяна!Успокоителното е ,че и двете са автомати..По принцип можеш ,ако нещо не става да го вземеш от другата кола и да го насадиш... Приготви се по добре за филмче,пък ако стане лесно по-добре!!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...