Премини към съдържание

Galant 1,8


Peya

Препоръчано мнение

Имам следния проблем и се надявам някои да може да ми помогне.Имам Галант 1991, 1.8, колата е пълна инжекция, никога досега не ми е създавала проблеми, но ето че дойде и тоиз момент.От две седмици насам ходя по сервизи и за сетен път се убеждавам, че няма качестевени майстори.Колата започна да губи обороти и да пали много трудно.акумулатора е на 10 дена, проверяваха я ми казаха, че не тече ток от никъде, деинсталирах и алармата, да не би причината да е там и последно ми казаха, че трябва да сменя дебитомера и датчика за температурата на двигателя, колата пали трудно и с форсиране след което свети постоянно лампата check engine, някои има ли представа дали това са 1астите настина, обаждах се къде ли не и ми искат 1000долара за доставка от гърция, някои знаее ли автоморги независимо в кои град или авточасти втора употреба, благодаря ви предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем и се надявам някои да може да ми помогне.Имам Галант 1991, 1.8, колата е пълна инжекция, никога досега не ми е създавала проблеми, но ето че дойде и тоиз момент.От две седмици насам ходя по сервизи и за сетен път се убеждавам, че няма качестевени майстори.Колата започна да губи обороти и да пали много трудно.акумулатора е на 10 дена, проверяваха я ми казаха, че не тече ток от никъде, деинсталирах и алармата, да не би причината да е там и последно ми казаха, че трябва да сменя дебитомера и датчика за температурата на двигателя, колата пали трудно и с форсиране след което свети постоянно лампата check engine, някои има ли представа дали това са 1астите настина, обаждах се къде ли не и ми искат 1000долара за доставка от гърция, някои знаее ли автоморги независимо в кои град или авточасти втора употреба, благодаря ви предварително

Кой е мотора и модела на колата ,модификация??? също така и дали е с 1 вал или 2 разпределителни вала ???Колко клапана е???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой е мотора и модела на колата ,модификация??? също така и дали е с 1 вал или 2 разпределителни вала ???Колко клапана е???

 

Ами колкото и невежо да зву4и, не съм много запозната, жена съм, не че ми е простено разбира се,двигателя е GLS Limited Edition, но за клапаните определено не съм запозната, извинявам се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем и се надявам някои да може да ми помогне.Имам Галант 1991, 1.8, колата е пълна инжекция, никога досега не ми е създавала проблеми, но ето че дойде и тоиз момент.От две седмици насам ходя по сервизи и за сетен път се убеждавам, че няма качестевени майстори.Колата започна да губи обороти и да пали много трудно.акумулатора е на 10 дена, проверяваха я ми казаха, че не тече ток от никъде, деинсталирах и алармата, да не би причината да е там и последно ми казаха, че трябва да сменя дебитомера и датчика за температурата на двигателя, колата пали трудно и с форсиране след което свети постоянно лампата check engine, някои има ли представа дали това са 1астите настина, обаждах се къде ли не и ми искат 1000долара за доставка от гърция, някои знаее ли автоморги независимо в кои град или авточасти втора употреба, благодаря ви предварително

ако искаш пробвай във виликар сервиза е добър имат и части на нормални цени gsm.0888961372

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колкото и невежо да зву4и, не съм много запозната, жена съм, не че ми е простено разбира се,двигателя е GLS Limited Edition, но за клапаните определено не съм запозната, извинявам се!

Нормално е да не знаеш. Твоята задача е да си караш колата. Като отидеш в сервиз , там трябва да знаят какво да правят. Ако не решат проблема- обади се 0888222523. Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами колкото и невежо да зву4и, не съм много запозната, жена съм, не че ми е простено разбира се,двигателя е GLS Limited Edition, но за клапаните определено не съм запозната, извинявам се!

 

Peya, не бързай да тичаш по сервизи днес от сутринта, а отвори предния капак, където ти се намира двигателя, на самия капак имаш една табелка от вътрешната страна на която има съвкупност от цифри и букви като model; engine запиши каквото пише там и го постни тук! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...