Премини към съдържание

Тази работа вярна ли е ?


Fan.pz

Препоръчано мнение

Здравейте момчета,бих искал да ви попитам вярно ли е,че Каризма 97 модел 1.8gls няма синхронизатор на скоростната кутия.?Това ми го каза чичо МАЙСТОР.А аз ходих при него понеже първа и задна скорост влизат по-трудничко,та той ми казва като се запънат проблемните предавки да превключа на някой други предавки преди да потегля и всичко щяло да си дойде на мястото.Така според него зъбите в скоростната кутия щели да се разминат ,понеже можело да бъдат един срещу друг.А преди месец,два ходих да оправят скоростният лост от долу.А с другите предавки нямам цент никакви проблеми,дали проблема не е някъде другаде?Благодаря ви предварително,много здраве и наздраве от мене.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,бих искал да ви попитам вярно ли е,че Каризма 97 модел 1.8gls няма синхронизатор на скоростната кутия.?Това ми го каза чичо МАЙСТОР.А аз ходих при него понеже първа и задна скорост влизат по-трудничко,та той ми казва като се запънат проблемните предавки да превключа на някой други предавки преди да потегля и всичко щяло да си дойде на мястото.Така според него зъбите в скоростната кутия щели да се разминат ,понеже можело да бъдат един срещу друг.А преди месец,два ходих да оправят скоростният лост от долу.А с другите предавки нямам цент никакви проблеми,дали проблема не е някъде другаде?Благодаря ви предварително,много здраве и наздраве от мене.

 

 

Колега изписано е много по този въпрос .. проблема идва от износени втулки. Това им е главния проблем на каризмите.. Евтини са за смяна не се притеснявай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,бих искал да ви попитам вярно ли е,че Каризма 97 модел 1.8gls няма синхронизатор на скоростната кутия.?Това ми го каза чичо МАЙСТОР.А аз ходих при него понеже първа и задна скорост влизат по-трудничко,та той ми казва като се запънат проблемните предавки да превключа на някой други предавки преди да потегля и всичко щяло да си дойде на мястото

Вярно е, ама само на 50% ..

На задна скорост наистина няма синхронизатор, но на другите 5 има на всяка ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, ама само на 50% ..

На задна скорост наистина няма синхронизатор, но на другите 5 има на всяка ..

Добре,как да постъпя,да сменям ли втулки или и майстора.Защото все си мисля,че не е нормално да ръчкам другите предавки заради задна да речем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре,как да постъпя,да сменям ли втулки или и майстора.

По добре сменяй майстора, щом с такава дреболия не може да се справи, какво ли ще е ако се наложи да се отваря кутията ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...