Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мнение за Колт


TAZ

Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Ч Н Г 2012! Пожелавам на всички много здраве, късмет и положителни емоции! Сега към заглавието на темата интересува ме мнението ви за автомобила от линка по долу. На какво трябва да обърна повечко внимание при огледа? Предварително благодаря!

 

http://www.cars.bg/u518491

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не би трябвало да е 82 коня а 95 :-), а и наличието на тракшън също ме съмнява... поне тия дето са от БС нямат.

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: колата е много хубава, погледни добре за следи от удари, специално колтовете са много склонни към инциденти понеже имат намалена странична видимост и поне при нас на острова блъсканите колтове са повече от неблъсканите, но ако е оправен добре няма проблеми то стара кола без инциденти почти няма, иначе изглежда добре, и гумите хубави, километрите малко, искай документи за потвърждение че са реални, но те по принцип тези коли все са на по малко км.

Успех и да се похвалиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не би трябвало да е 82 коня а 95 :-), а и наличието на тракшън също ме съмнява... поне тия дето са от БС нямат.

 

Знам, че тези колтчета са 95 к.с. Продавача ми изпрати и номера на рамата и по нея излезе, че е 2004г. Карах CJ1A 7.5г. За тракшъна не съм запознат, но няма проблеми да я проверя в Балкан Стар \така каза автоджамбаза\. На тези колтове може ли да се слага газов инжекцион?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че тези колтчета са 95 к.с. Продавача ми изпрати и номера на рамата и по нея излезе, че е 2004г. Карах CJ1A 7.5г. За тракшъна не съм запознат, но няма проблеми да я проверя в Балкан Стар \така каза автоджамбаза\. На тези колтове може ли да се слага газов инжекцион?

 

Нека някой, колега да каже. :) Аз досега не съм имал кола на газ http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: може газ, защо да неможе, само че с този малък багажник и като се сложи бутилката направо ще стане с размерите на жабката :icon_thumbup: но пък купето вътре е голямо така че смело напред :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...