Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Говорители за Lancer Glxi 92-96 г.


XaBaTa

Препоръчано мнение

Някой знае ли размерите на говорителите, които са монтирани във вратите (предни) на Lancer Break GLXi 1.6 от 92 до 96г.? :icon_hmm: Тази събота ходих до „Технополис" да си търся говорители. От магазина казаха, че нямат по каталог за моята кола :( и ме препратиха към монтажният им център. Там им ги показах и получих отговор, че тези които са ми на таблото са 10-ки с чупещо се ухо, а тези във вратите били нестандартни размери и искаха по 24лв на врата :icon_doh: за да сложат дървена подложка, към която да се захване стандартен говорител.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли размерите на говорителите, които са монтирани във вратите (предни) на Lancer Break GLXi 1.6 от 92 до 96г.? :icon_hmm: Тази събота ходих до „Технополис" да си търся говорители. От магазина казаха, че нямат по каталог за моята кола :( и ме препратиха към монтажният им център. Там им ги показах и получих отговор, че тези които са ми на таблото са 10-ки с чупещо се ухо, а тези във вратите били нестандартни размери и искаха по 24лв на врата :icon_doh: за да сложат дървена подложка, към която да се захване стандартен говорител.

А знаеш ли задните колони какви са- оригинални или са вече сменени. ако са оригиналните, са монтирани кръгли колони във елипсовидни поставки. значи първо сменяш задните със елипси, и след това си местиш задните отпред или купуваш същия размер и започваш да танцуваш :icon_dance: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма колони нито във вратите отзад (даже няма място за тях) нито в багажника (колата е комби, така че няма задна кора където да се сложат).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли размерите на говорителите, които са монтирани във вратите (предни) на Lancer Break GLXi 1.6 от 92 до 96г.? :icon_hmm: Тази събота ходих до „Технополис" да си търся говорители. От магазина казаха, че нямат по каталог за моята кола :( и ме препратиха към монтажният им център. Там им ги показах и получих отговор, че тези които са ми на таблото са 10-ки с чупещо се ухо, а тези във вратите били нестандартни размери и искаха по 24лв на врата :icon_doh: за да сложат дървена подложка, към която да се захване стандартен говорител.

Не ги слушай тези от Технополис .Aз имам същото комби и си купих от там тонколони "hertz",размера е 6" 1/2 на тези във вратите и си ги монтирах без никакви подложки.Тонколоните са много добри,двулентови са и имат истински филтри с бобина и кондензатор за високите и бобина за ниските,мощност 80 вата номинал,чувствителност 93 d/SPL,50-21000Hz.Пищялките съм ги монтирал в горната част на вратите,на триъгълната пластмаса.Струват 109 лева,но си заслужава.Също трябва да се откачат говорителите,които са в таблото,те са 12 ома и само объркват всичко.Много жалко ,че в комбито няма място за задни говорители.Май единствения вариант остава крайно стъпало и субуфер в багажника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех си следващият модел Hertz ESK 165. :D Сега се чудя, как се вързват високите(пищялките) към основният говорител - паралелно или последователно :icon_hmm: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех си следващият модел Hertz ESK 165. :D Сега се чудя, как се вързват високите(пищялките) към основният говорител - паралелно или последователно :icon_hmm: :help:

В книжката всичко е показано,внимавай да не объркаш филтрите,на този за високите пише TW(tweeter). :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

ако имате проблем с аудиото, моля обаждайте се. Консултацията е безплатна, а за членове на форума има отстъпки :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...