Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

търся сервиз в или около Пловдив


deljan

Препоръчано мнение

Здрасти на всички , искам да попитам дали някой има престава къде в Пловдив или около Пловдив бих могъл да си закарам колата спокойно .

 

Проблема ми е следния : колата ми е Мицубиши Каризма 98год. Дизел . Бих искал да знам къде разбират от дизелови автомобили , понеже за сега само парите си давам и резултати особено добри няма. Колата ми най- вероятно има нужда от настройка на центровката и от стенд на дюзите и разни други по дребни нещица но центровката ми е най-важна .

 

Мисля , че това е проблема , защото като е студено времето колата почти никога не пали от първия път , а след като запали известно време бълва бял дим .

 

Не искам да досаждам във форума и да обяснявам подробно какво е поведението на колата , просто ако някой може да предложи добър сервиз в Пловдив ще съм много благодарен .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здарвей колега,

Около Пловдив човека който разбира от дизели е Марин.

Ника във форума му е mario64.Намира се в Стамболийски.Свържи се с него и се уговорете да ти види колата.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здарвей колега,

Около Пловдив човека който разбира от дизели е Марин.

Ника във форума му е mario64.Намира се в Стамболийски.Свържи се с него и се уговорете да ти види колата.

Поздрави

Потвърждавам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) бе аз си знам , че Марио64 е един от най-тачените хора във форума , но исках да затвърдя това ми убеждение . Благодаря ви за бързите отговори на всички . Непременно ще го потърся , не ми оставихте избор просто :icon_thumbup: . Марио64 :) стягай се !!

Поздрави и до скоро !!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 години ...

Това много общ въпрос, за Tesla ли става дума?

 

Щом темата е за дизел сервиз, става въпрос за дизелов автомобил логично... Аз говорих с него вече.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...