Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ASX 1.6 - годишни разходи


Препоръчано мнение

Привет колеги,

Обмислям покупка на ASX 1.6 и ме интересува ако някой притежава такава да сподели какви годишни разходи има - консумативи, данъци и застраховки, а също съвети и препоръки. Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За данъци, не мога да кажа колко точно е на година, но по моите сметки ще е около 300 лв. Застраховка ГО: 250-300 лв. Каското зависи дали от лизинга(ако ползваш такъв), няма да ти дадат по-добри условия. Около 4,5 % е средно. За разходите за консумативи имам екселски файл, който мога да ти изпратя на мейл ако искаш? Можеш в темата или на лични да ми изпратиш твоя адрес. Препоръки не знам какви да ти дам. Седни в колата и я покарай и ако ти допадне, плащай :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За данъци, не мога да кажа колко точно е на година, но по моите сметки ще е около 300 лв. Застраховка ГО: 250-300 лв. Каското зависи дали от лизинга(ако ползваш такъв), няма да ти дадат по-добри условия. Около 4,5 % е средно. За разходите за консумативи имам екселски файл, който мога да ти изпратя на мейл ако искаш? Можеш в темата или на лични да ми изпратиш твоя адрес. Препоръки не знам какви да ти дам. Седни в колата и я покарай и ако ти допадне, плащай :)

 

Здравей и благодаря за инфото, карах я за кратко лятото в двора на Балкан стар, но явно трябва да я опъна на по-дълго разтояние. Бях чел някъде, че ламарините са по-тънки, по-леки - забелязал ли си нищо такова????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и благодаря за инфото, карах я за кратко лятото в двора на Балкан стар, но явно трябва да я опъна на по-дълго разтояние. Бях чел някъде, че ламарините са по-тънки, по-леки - забелязал ли си нищо такова????

Привет,

Не ми е направило впечатление да са по-тънки. Даже капака на двигателя е много по-тежък предишните ми коли. Някои елементи са пластмасови(калници например).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Не ми е направило впечатление да са по-тънки. Даже капака на двигателя е много по-тежък предишните ми коли. Някои елементи са пластмасови(калници например).

 

Ха интересно.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

Обмислям покупка на ASX 1.6 и ме интересува ако някой притежава такава да сподели какви годишни разходи има - консумативи, данъци и застраховки, а също съвети и препоръки. Благодаря

каско 1430лв и 100лв маркировка

го със зелена карта за 1г- 300лв

данък -315лв

то- 320лв

700 лв зимни гуми ,защото се продава с летни

 

ОБЩО 3200 ЛВ. това за 1 год.

за втората без гуми около 2500лв

Редактирано от asen1972
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...