Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте приятели!

От няколко месеца съм щастлив собственик на Паджеро 28000 TDI - 17 годишно. Джипа работи в един подземен рудник и се справя невероятно на 5 км. под земята. Е , има си и проблеми но са нормални за възрастта на Мишо. Имам нужда от нов автомобил и поради по-горе описаните ми впечатления за Мишо, решил съм да се сдобия с нов Мишо OUTLANDER (дизелов двигател).Естествено че няма да го вкарам под земята, ще го ползвам да се возя по "хубавите" пътища на България .Интересува ме дали новата ми придобивка ще допълни впечатленията ми от 17-годишния Мишо или ще бъда разочарован. Ще съм благодарен ако някой собственик на нов Мишо OUTLANDER сподели впечатления и даде препоръки които биха ми били от полза при избора.

Редактирано от babachev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

От няколко месеца съм щастлив собственик на Паджеро 28000 TDI - 17 годишно. Джипа работи в един подземен рудник и се справя невероятно на 5 км. под земята. Е , има си и проблеми но са нормални за възрастта на Мишо. Имам нужда от нов автомобил и поради по-горе описаните ми впечатления за Мишо, решил съм да се сдобия с нов Мишо OUTLANDER (дизелов двигател).Естествено че няма да го вкарам под земята, ще го ползвам да се возя по "хубавите" пътища на България .Интересува ме дали новата ми придобивка ще допълни впечатленията ми от 17-годишния Мишо или ще бъда разочарован. Ще съм благодарен ако някой собственик на нов Мишо OUTLANDER сподели впечатления и даде препоръки които биха ми били от полза при избора.

 

За двете години, през които го имам и използвам, е прекрасен... :first:

Но как ще е след 10-15 години, ще пиша като минат... :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Пет години без малко карам Outlander с първите мотори на VW. Въпреки, че не е най-мощната кола, не ме е предала нито веднъж, не съм правил никакви ремонти, кръстосах Европа два пъти с нея, никакъв проблем. А, и харчи 6-7/100 дори натоварена на дълъг път. Препоръчвам го на всеки, който би се задоволил с по-малка мощност!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...