Премини към съдържание

Читав сервиз за Парно около бизнес парка ,София


Препоръчано мнение

Дайте някой читав сервиз да ми погледнат парното че само студено духа , а и бавно загрява колата.

За предпочитане около Бизнес Парка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някой читав сервиз да ми погледнат парното че само студено духа , а и бавно загрява колата.

За предпочитане около Бизнес Парка.

 

Тези момчета работят много добре цък ,а и са през околовръстното зад Хюндай.....Занимават се предимно с Тойота и Лексус и съм сигурен че ще ти свършат работа,ако не няма да те мотаят....

Графика почти винаги е запълнен .... затова се обади и запиши час

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10х . Обадих им се и чак за сряда ми записаха час :( , дано се задържи топло времето :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета работят много добре цък ,а и са през околовръстното зад Хюндай.....Занимават се предимно с Тойота и Лексус и съм сигурен че ще ти свършат работа,ако не няма да те мотаят....

Графика почти винаги е запълнен .... затова се обади и запиши час

Хихии, само дето през ден съм там да им свърша някоя и друга работа........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10х . Обадих им се и чак за сряда ми записаха час :( , дано се задържи топло времето :) .

 

Момчетата са много съвестни... затрупани са от работа и не се афишират по форумите

Няма да ти разтягат локуми - помагат ти или те отпращат след като те почерпят кафе :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги пробвам. Даже и масло имам за смяна. Ако пак и знаят как да гресират джипа...

Аз съм намислил да си купувам ново така или иначе ,че това е старичко вече и доста гълта.

А и не е много динамично. Па и в гаража не се побира та мисля пининче да взема.

Абе некои ако си търси такова паджеро с десен волан - да се обажда - евтино ще го дам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...