Премини към съдържание

Помощ, как да разглобя джобчето за очила, над пепелника


I. Milev

Препоръчано мнение

Става въпрос за това, че напълних мястото за очила със стотинки и те паднаха зад капачето и сега не се затваря докрай а шумът от дрънчене на стотинки е отвратителен. Ще съм много благодарен ако ми кажете как да го разглобя. Помъчих се да го издърпам напред , но ме е страх да не се счупи. Има ли друг начин?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колегата го е описал тук как се сваля. Ето и малко снимки, за да се ориентираш по-лесно.

Редактирано от Farel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колегата го е описал тук как се сваля. Ето и малко снимки, за да се ориентираш по-лесно.

Благодаря много за помоща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маха се много лесно с помоща на отверка.Когато го отвориш, от горната страна точно над пантичките има две тампончета гумени кръгли да не се блъска когато го затваряш. Бъркаш внимателно с отверката над тях и бутваш напред,и то изпада цялото чекмедженце. Ако не си се справил вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Маха се много лесно с помоща на отверка.Когато го отвориш, от горната страна точно над пантичките има две тампончета гумени кръгли да не се блъска когато го затваряш. Бъркаш внимателно с отверката над тях и бутваш напред,и то изпада цялото чекмедженце. Ако не си се справил вече.

Ами все още не съм, но ще опитам и по този начин, какво ли не пробвах и имам чувството че ще изкъртя всичко около него а само то не помръдва, отивам да опитам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...