Премини към съдържание

Bluetooth - а забравя телефона


Препоръчано мнение

Здравейте,

в началото, bluetooth - а ми работеше нормално. От скоро забравя че има pair - нати телефони. При повторно pair - ване е ОК до след 1, 2, 3 дни, когато отново забравя за телефона. Проблема се наблюдава с различни телефони. Въпроса е как мога да reset - а bluetooth модула. Със сваляне на акумолатора не става ( не забравя телефонната книга, което ме навежда на мисълта че не е ресетнат ). Същото е с държане на затваряне 2 пъти за по 2 секунди. След това нищо не се случва.

 

BR

Gaby

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята се сърди и не иска да pair-ва телефона ако реша да тръгвам преди да са си обменили пас-овете ... Ако това стане следва разговор на високо интелектуално равнище до следващия път когато не ги изчакам да се инициализират...

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в началото, bluetooth - а ми работеше нормално. От скоро забравя че има pair - нати телефони. При повторно pair - ване е ОК до след 1, 2, 3 дни, когато отново забравя за телефона. Проблема се наблюдава с различни телефони. Въпроса е как мога да reset - а bluetooth модула. Със сваляне на акумолатора не става ( не забравя телефонната книга, което ме навежда на мисълта че не е ресетнат ). Същото е с държане на затваряне 2 пъти за по 2 секунди. След това нищо не се случва.

 

BR

Gaby

При ресетване на тези устройства, самата програма се рестартирва, но паметта се запазва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При ресетване на тези устройства, самата програма се рестартирва, но паметта се запазва.

Май ще се окаже проблем с Android update - а на телефона ми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...