Премини към съдържание

задно гърне галант


ilian_ds

Препоръчано мнение

знае ли някой дали задно гърне за бензиновите мотори 2.0 и 2.5 V6 са еднакви,става дума за Галант 2000 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да изчакаш до утре - ще имаш отговор. Просто програмата ми за ауспусите е на компа в офиса ми.

Какъв тип е купето, мощността на мотора, типа на скоростите...

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да изчакаш до утре - ще имаш отговор. Просто програмата ми за ауспусите е на компа в офиса ми.

ами чакам,няма проблем,въпреки,че вече разбрах,че едното е по дълго от другото.Но ще се радвам на мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай ми останалите подробности. Просто има много разновидности на гърнетата, а и програмата ми е професионална и много прецизна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да изчакаш до утре - ще имаш отговор. Просто програмата ми за ауспусите е на компа в офиса ми.

Какъв тип е купето, мощността на мотора, типа на скоростите...

мотора е 2.0 4G63 ,седан,136 коня

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тип скорости- ръчка или автомат ???

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

знае ли някой дали задно гърне за бензиновите мотори 2.0 и 2.5 V6 са еднакви,става дума за Галант 2000 г.

На външен вид са еднакви, но на 2.5 цялата генерация е с по голям диаметър тръби ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид са еднакви, но на 2.5 цялата генерация е с по голям диаметър тръби ..

Доколкото разбирам, човека пита дали може гърне от 2.5 да се сложи на Галант 2.0 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, човека пита дали може гърне от 2.5 да се сложи на Галант 2.0 ?

да,това ме интересува,защото от няколко мнения разбирам,че на 2.5 гърнето е по дълго,имало разлика...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качеството не е много добро, защото го сканирах. При увеличение се получава добре.

Гърнетата са различни, но един средно добър майстор с СО ще реши проблема.

Долната схема е на големия мотор.

post-469-071041100 1315498338_thumb.jpg

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, задните гърнета са еднакви, разликата е само в диаметъра на тръбата - при 2.5 е с малко по-голям диаметър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качеството не е много добро, защото го сканирах. При увеличение се получава добре.

Гърнетата са различни, но един средно добър майстор с СО ще реши проблема.

Долната схема е на големия мотор.

Благодаря за инфото и за схемата,разбира се !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...