Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

галант '95 2000 ТД с Рено двигател?


masterross

Препоръчано мнение

здравейте,

 

преди 2 дена с един мой приятел ходихме до сервиза на ФУЛДА (Рено) след като за пореден път неговото ренде се скапа - този пат из4езнаха спирачките и 6тяхме да ударим един на паркинга.

както и да е ония от Рено казаха 4е някакъв датчик на АБС се е счупил и трябва целият АБС да се смени, но тои струвал колкото цялото ренде (19-ска автоматик).

Та въпростният "майстор" ми вика: "ми то нали вижда6 какво става, даже Мицу почнаха да използват двигателите на Рено. Оня ден четох Галант '95 с диагностиката на Рено".

 

Аз останах като гръмнат!

Не че му повярвах, ама....

 

А и на Рендето му теглихме няколко ритника в таблото с предпазителите и сега вече 2 дена няма проблеми със спирачките :drinks:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво са "чели" на Галанта, при положение, че той няма компютър? Управлението на двигателя и горивната помпа са механични, няма грам електроника :icon_hmm: .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво са "чели" на Галанта, при положение, че той няма компютър? Управлението на двигателя и горивната помпа са механични, няма грам електроника :icon_hmm: .....

 

бе и аз не сам виждал на моя комп... ама знам ли не разбирам много от коли :)

Добре поне че моя приятел се отърва от тва ренде.

сега си тарси някакъв автоматик с клима до към 5000лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...