Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Къде мога да намеря части за Lancer Glx 1989г. 5 врати


Mariana

Препоръчано мнение

Проверявала ли си вече в автоморгите при Анкол на изхода на София за Пловдив преди караулката малко? Ако там нямаш късмет и можеш да похарчиш повечко може да погледнеш сервизите в тази тема. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверявала ли си вече в автоморгите при Анкол на изхода на София за Пловдив преди караулката малко? Ако там нямаш късмет и можеш да похарчиш повечко може да погледнеш сервизите в тази тема. :good:

 

 

Все още не съм стигнала до София. Проверих в Пловдив - мо нищо няма там. Благодаря за информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ииии верно че си пише че си от Панагюрище. От скоро го въведохме това поле и не съм свикнал да го гледам, но е много полезно в такива случаи. Най-малкото мога да попитам, тъй като имам мърдане към един от магазините за втора употреба и да ти пиша тук дали ги има и на какви цени пък ти ще си прецениш. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа, че ситуацията със задния калник е леко сложна, защото тези Лансер-и са с кошове, а не отделен калник. Поне като ударихме нашето Мицу и много сложно открихме тази част и наставяха по някакъв начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа, че ситуацията със задния калник е леко сложна, защото тези Лансер-и са с кошове, а не отделен калник. Поне като ударихме нашето Мицу и много сложно открихме тази част и наставяха по някакъв начин.

Добре, че все пак сте намерили, защото до момента от никъде нищо! :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ииии верно че си пише че си от Панагюрище. От скоро го въведохме това поле и не съм свикнал да го гледам, но е много полезно в такива случаи. Най-малкото мога да попитам, тъй като имам мърдане към един от магазините за втора употреба и да ти пиша тук дали ги има и на какви цени пък ти ще си прецениш. :icon_bye:

Има ли някакви новини? :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли някакъв напредък с частите или?

Никакъв - намерих преден нов за 175лв., но на мен ми трябва заден :(

За бронята ми казаха, че в цяла София няма да мога да намеря!!!

В Бургас и в Пловдив също няма нищо!

 

Пробвай на този телефон :0886023673 Иво. Момчето е от София и доколкото знам има части за Lancer.

Ус :good: пех

Пробвах и с него, но и той няма нищо за мен!

 

Благодаря за информацията - всички познати съм задействала да търсят, но явно ще е много трудно. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Давам ти два телефона във Варна. Купувал съм от тях разни рабати за моя Лансер в началото на годината преди да го продам. Имаха обяви в Позвънете - Варна. www.pozvanete.bg

0897993510, 0887822509

 

Ей, страшна машина беше мицубишито. Яд ме е че го продадох на един помак и той му е.... мамата за два месеца. Три години го карах и само консумативи след първоначалното постягане което му направих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ако ми кажеш какво е "броня задна долна", "броня задна основа" и "лайсна задна броня" и че тези неща са ти нужни мисля, че ще мога да ти помогна. За цени после ще говорим, да видим първо дали е това което ти трябва.

Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но вече си намерих всичко, което ми трябваше! :D

Няма проблеми, радвам се че си успяла да си намериш частите.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...