Премини към съдържание

Нов собственик на Каризма!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Радвам се да се присъединя към вас!

От около десетина дни съм собственик на Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 99г./според продавача,но според мен е 98г./

Горе-долу от толкова време се ровя из форума и чета каквото и където ми попадне.Честно да ви кажа,до сега марката ми беше позната само като име.Карал съм какво ли не - Ситроен GSA,Кадет,Омега,Последната беше Мондео 1.6 1994г.,която карах около 7год.и я познавам до болка.

Чувал съм за японските коли мнения в двете крайности - от перфектни и много здрави автомобили,до това че нещо повреди ли се и си до там.На първо време смених масло,въздушен и маслен филтър,ангренаж с ролки и пистови ремъци.

Бих искал,ако е възможно да се срещна с някой колега от Плевен/в момента нямам възможност да ходя до друг град/,който е на "ти" с колата за да я погледне и просто да си каже мнението.

Приемам всякакви мнения,съвети и всичко останало по темата!

Предварително благодаря на всички,който ще ми помогнат да опозная по-добре колата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я караш със здраве и да не се чупи :)

 

 

Този месец май станахме много с "новите" каризми :rulez:

 

 

А да те питам за частите и филтрите които си купивал цени това онова откъде ги взе че аз моята още на доктор не съм я водил :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...