Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Проблем над 4500 оборота, получава се предърпване, намаляне на скороста, Можеби недостиг на гориво или давене, не знам. Някои ако знае да пише.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблем над 4500 оборота, получава се предърпване, намаляне на скороста, Можеби недостиг на гориво или давене, не знам. Някои ако знае да пише.

Може би грешно зацепен агренажен ремък............преди седмица отстранявах такъв проблем, проверете си все пак дали правилно са ви зацепили агр. ремъци......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей при мен имаше подобен проблем, и беше малкия бензинов филтър който се намира зад задно ляво колело, точно до резервоара.

 

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би грешно зацепен агренажен ремък............преди седмица отстранявах такъв проблем, проверете си все пак дали правилно са ви зацепили агр. ремъци......

здравей чел съм много твои стати добър си.към темата най-интересното, е че го прави от време на време. Според мене може би е от матсензора, не дозира правилно количеството на въздух спрямо бензин на високи обороти. аз съм от Пловдив, можеш ли да ме насочиш към някой добър специалист по диагностика в Пловдив.Надявам се да ми отговориш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей при мен имаше подобен проблем, и беше малкия бензинов филтър който се намира зад задно ляво колело, точно до резервоара.

 

Успех

Здравей, колега. Проверих и нямам такъв филтър, големия съм го сменил, както и въздушния, за друго нещо да се сещаш или някой добър специалист в пловдив по диагностика.Ще съм благодарен ако ми отговориш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей чел съм много твои стати добър си.към темата най-интересното, е че го прави от време на време. Според мене може би е от матсензора, не дозира правилно количеството на въздух спрямо бензин на високи обороти. аз съм от Пловдив, можеш ли да ме насочиш към някой добър специалист по диагностика в Пловдив.Надявам се да ми отговориш.

Ми отиди при Милен........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...