Премини към съдържание

Проблем с механизма на рамената на чистачките!


Препоръчано мнение

Колеги имам проблем с механизма който управлява чистачките,оказа се ,че ябълката е буквално смачкана от шофьорската страна

и съответно рамото превърта и не се движи,комплекта е 192.00 лв има ли вариант да намеря някъде втора употреба,някой имал ли е подобен проблем!

Благодаря ви за съдействието ще очаквам отговорите ви! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш карс.бг и мобиле, фащаш една дето се продава на части ....... и те това ти е решението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се присади ябълка от друг механизъм, стига да е със същите параметри. Не е трудно и сложно - правили сме го няколко пъти... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем с механизма който управлява чистачките,оказа се ,че ябълката е буквално смачкана от шофьорската страна

и съответно рамото превърта и не се движи,комплекта е 192.00 лв има ли вариант да намеря някъде втора употреба,някой имал ли е подобен проблем!

Благодаря ви за съдействието ще очаквам отговорите ви! :yes3:

Най лесния и бърз вариант е да се пробие дупка през рамото в ябълката и да се навие ......рапитка, но..............иначе се сменя с друга ябълка ,някой стругар ще ти го направи.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем, извадих механизма отвътре се е пооронил, сожих една тънка пластинка от вътрешната страна и още карам така около 8-9 месеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...