Премини към съдържание

Полиране на джанти


Препоръчано мнение

Колеги искам да попитам някой знае ли къде във Варна могат да ми полират джантите, че едната се е олющила малко и мн ме дразни ?!? Ще се радвам ако някой ме насочи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

щом е тръгнал лака забрави за пастиране .

 

 

като се полират джанти се сваля лака ,полира се алуминия и след това не ги лакират ,защото казват че нямало да хване лака ... винаги се чудя като излязат от завода как ги лакират и държи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А хромиране във или около варна някой нещо да знае? Взех си едни джанти 20-ки ама искам да ги лъсна или да ги хромирам че едната е малко олющена и ме дразни! ще се радвам ако някой ме насочи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

А хромиране във или около варна някой нещо да знае? Взех си едни джанти 20-ки ама искам да ги лъсна или да ги хромирам че едната е малко олющена и ме дразни! ще се радвам ако някой ме насочи

 

 

" На Лъджата при бат Веско - целия ретро клуб си правим колите и моторите там и стават супер. Особеното е, че трябва сам да си подготвиш елементите, а това е най-важната част от мероприяието. Телефон : 0888 436 384 . Ако имаш въпроси по подготовката - пиши тук. "

 

Това е от друг форум преди време намерих тази информация ,но още не съм звънял на човека, темата е от 2009 и може да не е това телефона на бат Веско :) ,ако му звъннеш ,пиши да кажеш кое как е при него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...