Премини към съдържание

Презацепване на торсион


Препоръчано мнение

Имам Спейс Вагон 89г. 2000к. 4x4 задния мост е на торсион и е доста провиснал.Чух че се презацепвали като на рената,моля дайте някакъв савет колеги.Мерси предварително :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Имам Спейс Вагон 89г. 2000к. 4x4 задния мост е на торсион и е доста провиснал.Чух че се презацепвали като на рената,моля дайте някакъв савет колеги.Мерси предварително :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Колеги никой ли не разбира от торсиони? Поне сервиз някакъв да предложите :icon_crying: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не разбира от торсиони? Поне сервиз някакъв да предложите :icon_crying: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

А има ли значение в кой край на България ще е сервиза ? .:icon_hmm:

Ако няма, пали вагонетката и идвай да ти я оправим ..:D Ако има, не е лошо да кажеш, за кой щат иде реч ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение в кой край на България ще е сервиза ? .:icon_hmm:

Ако няма, пали вагонетката и идвай да ти я оправим ..:D Ако има, не е лошо да кажеш, за кой щат иде реч ..:)

Здравей колега мерси за съдействието.За кой град и каде се намира сервиза?Ако е в Пловдив или околноста за мене ще е по добре но за :mitsu-smiley: ще идеме и по далече стига да стане работата.Интересува ме и каква горе-долу ще е цената на услугата,че тая криза е ковти работа. :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кой град и каде се намира сервиза?Ако е в Пловдив или околноста за мене ще е по добре

За Франкфурт на Майните иде реч ..:lol: или за околностите на Майна таун, пише ми го в аватара ..:P

Ти се оказа голям късметлия, не само че е около Пловдив, а е само на 13 км..:)

За другите подробности в профила ми има телефонни номера ..:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...