Премини към съдържание

РАТОЛА СОФИЯ


Препоръчано мнение

Аз отново ще ги похваля и се надявам винаги така добре да се разбираме с тях.

В Неделя се прибрах в София и точно да си закарам колата в гаража, светна лампата за проверка или така наречената CHECK ENGINE май така беше :), викам сега пък какво му стана, а преди това бях ходил със същия проблем до Ратола и момчетата я провериха, нямаше проблем освен че DPF филтъра показваше, че не е наред, но странно защо преди да светне чека, не ми светна знака че е запушен филтъра, момчетата не ми взеха пари и лампичката спря да свети, до Неделя. Вчера се обадих на Чавдвар /дано не сбъркам имената/, който ми каза направо да я карам. Имах оплакване, че леко тресе при спиране от висока скорост, вдигнаха да видят и това и откриха, че имам разбит шарнир, който да знаете върви с носача;))), дисковете и накладките ми бяха ок. Смениха шарнира гаранционно и трябваше да изчистят филтъра /което е около 60лв/, оставих колата след като разбрах какво ще правят и си дойдох на работа, вечерта Владо /отново дано не бъркам/ ми се обади и ми каза, че са изчистили филтъра, както и са сменили шарнира, само че явно датчика за този DPF не е в час, защото праща някви луди стойности и решихме колата да остане до днес при тях, хем да я покарат да видят след смяната на шарнира дали тресе и да са сигурни за датчика. Днес сутринта ми звънна Владо и ми каза, че мога да си я взема и тук идва коректната им постъпка, попитах го колко им дължа, като визирах филтъра и тук идва изненадата, НИЩО, което е и нормалното, защото след почистването чека е продължил да свети, но не и нормално за нашите сервизи, защото аз като си взех колата ЧЕКА не светеше и спокойно можеше да ми кажат да си платя регенерирането, но НЕ, нищо не платих, поръчали са ми датчика и сега само го чакаме да дойде, за да го сменят гаранционно.

 

ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ за коректното отношение, към всички в РАТОЛА СОФИЯ, както и специални към двамата приемчици Чавдар и Владо. Бях се подготвил да плащам за шлайфане на дискове, за накладки, за регенериране на филтър, но те нищо не ми взеха. Ако всичките сервизи работеха така, мисля че по нашите форуми щеше да има много по-малко оплаквания.

 

И не на последно място :), благодарности и на колежката им, която не знам на каква длъжност е там най на челна позиция, която прави мн хубаво кафе и посреща хората с усмивка :).

 

Браво, дано и за напред нещата продължат в тази добра посока.

 

/извинявам се ако съм объркал нещо :)/

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датчика вече е сменен :). Да се похваля купих си и нови чистачки от тях Magneti Marelli, доста добри изглеждат, комплекта за Лансъра излиза 68лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датчика вече е сменен :). Да се похваля купих си и нови чистачки от тях Magneti Marelli, доста добри изглеждат, комплекта за Лансъра излиза 68лв.

 

 

 

 

аз мога ли да я карам там при положение че гаранцията е в БС?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше потърсил малко щеше да знаеш. Да може да си правиш колата там. Ратола е оторизиран гаранционнен севиз на Митсубиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше потърсил малко щеше да знаеш. Да може да си правиш колата там. Ратола е оторизиран гаранционнен севиз на Митсубиши

 

какво да търся? във всички документи пише бс за гаранционно обслужване

във всички сайтове ротола е представител на рекстън има само една табела с надпис митсубисши сервиз

Редактирано от asen1972
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво да търся? във всички документи пише бс за гаранционно обслужване

във всички сайтове ротола е представител на рекстън има само една табела с надпис митсубисши сервиз

 

Имах в предвид да потърсиш тук във форума! Има поне 20-30 мнения по този въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...