Премини към съдържание

Тотал еклипс


Препоръчано мнение

Срещата е организирана за 27,03,2011 от 17,30 на познатото място OMV- Бояна,от Faster Mitsubishi Club като каним и всички от този форум, които желаят да дойдат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хм :dntknw: е... това ли сме... само 2-ма.Я малко по-сериозно ;).Кофти се получава, че датата съвпада с датата на протеста.Предлагам да го отложим за другата събота или неделя.Надявам се, че дотогава ще успеем и да се съберем повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я всеки, който смята да присъства да драсне един ред, че да си направим едно предварително преброяване :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се :).Като гледам времето ще е идеално и може да стане много хубава срещичка :mitsu-smiley:

Аз ще дойда

Редактирано от Max_88
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я всеки, който смята да присъства да драсне един ред, че да си направим едно предварително преброяване :drive:

Принципно е така, но явно сега нещо редиците са рехави. Ако го направите другата седмица ще мога да дойда и аз, че отдавна не съм се отчитала. Сега трябва да карам "войнишкото канче" при тенекиджията. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи :icon_thumbup:

Ето и снимките

http://dox.abv.bg/files/listtree

Линкът ще е активен 1 седмица.Ако след изтичането на срока някой иска снимките, да ми пише ЛС. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добри снимки. Харесаха ми. Хубаво е, че все пак сте се събрали. Гледам имало е и обмяна на опит филтъра на един еклипс беше изкаран. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд,че не можах да дойда... :icon_censored: За съжаление ми изникнаха в последния момент някои ангажименти.

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

колеги много ми се иска и аз да присуствам на някое от тези сабирания но сам от Казанлак а така като гледам вие маи се сабирате в София ,даите да направим някакво сабиране на всички Mitsubishi маняци в цяла България и на удобно за всички място

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една от националните срещи се прави в Стара Загора, отделно се правят и срещи из региона, ако става въпрос за общи срещи не само на определена група потребители. Следи раздела за срещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...