Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дядо Лансер


Препоръчано мнение

Може ли да ми обясните защо двигателят на дядо Лансер все по- често напоследък не иска да гасне, ако не го изключа от скорост?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

hipokrat, може ли малко да конкретизираш въпроса? Нещо немога да схвана мисълта ти, за да отговоря :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркирам колата, на скорост, завъртам ключа, за да изгасне двигателя. Само че той не гасне, продължава да работи и изгасва, когато изключа от скорост. В този момент ключът продължава да бъде в позиция изключено. Дано да съм обяснила този път както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А като натиснеш съединителя прави ли го това?

Честно казано не съм се замислял дали ако загася двигателя и колата е на скорост ще може да загасне.... :icon_hmm: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При спиране винаги оставям колата на скорост, затова педалът на съединителя е натиснат, до изгасването на двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

може да се изказвам неподготвен, но аз имах същий проблем с Мондео 1.8 ТД

 

дизелите имат на помпата едно уплътнение, дето изгнива и продължава да пуска нафта, независимо че колата е загасена. В Мото Пфое ми поискаха 6000 лв за нова помпа. В един сервиз за дизели го оправиха за 20 лв /ама това беше '98г/.

Надявам се вече да си се оправил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...