Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Седалка


Препоръчано мнение

  • преди 1 година ...

Колеги ,някои знаели каква ,би била цената на шофьорската седалка на спейс стар или ако може да се смени само седалото , където сядаш то колко би струвало ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,някои знаели каква ,би била цената на шофьорската седалка на спейс стар или ако може да се смени само седалото , където сядаш то колко би струвало ?

Колега не е невъзможно да се смени, но играчката е голяма.. аз лично лятото я разглобявах до гола ламарина за да си изпера Старчето, което ми отне 2 дни в разглобяване и сглобяване.. има много коварни метални скоби по всички шевове, за да държат тапицерията опъната. Отдолу е дунапрен, ако можеш да намериш някой който да ти направи по калъп същия ми пиши и аз да си поръчам, иначе успех ако ще разглобяваш! :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега така като гледам ,май няма да бързам да разглобявам да не оплескам повече седалката ,ще мисля какво може да стане ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега така като гледам ,май няма да бързам да разглобявам да не оплескам повече седалката ,ще мисля какво може да стане ;)

То проблема на старчетата не е в дунапрена на седалката, а в пружините долу под него, много тъпо и недоизмислено са направени тея решетки, това е един от най-често срещаните проблеми. Това лято разглобих цялата седалка, счупените ребра на на решетката ги замених с пружини с малко преправяне, след това възстанових напълно повдредения дунапрен и най накрая изпрах тапицерията. Сега седалкщите ми са като нови, особенно шофьорската :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...