Премини към съдържание

моля за информация за Lancer GTS 2.4 2009


alveks

Препоръчано мнение

Здравейте,

Преди няколко дни много харесах Lancer GTS 2.4 2009 година. Има всички екстри без кожа. Питането ми е следното : понеже тези GTS версии са Американски дали ще имат всички части тук в България. Тази CVT автоматична скоростна кутия добре ли е, разход на годиво и тем подобни. Ако някой има информация за модела моля да я сподели, защото не успях да намеря във форума.

 

Благорадя предварително !

post-8841-065046700 1297967501_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди няколко дни много харесах Lancer GTS 2.4 2009 година. Има всички екстри без кожа. Питането ми е следното : понеже тези GTS версии са Американски дали ще имат всички части тук в България. Тази CVT автоматична скоростна кутия добре ли е, разход на годиво и тем подобни. Ако някой има информация за модела моля да я сподели, защото не успях да намеря във форума.

 

Благорадя предварително !

post-8841-065046700 1297967501_thumb.jpg

Не е лоша колата, има някои части за нея, но само консумативи , за други, по специфични ,само с поръчка или тук там ако има на отказали се клиенти.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша колата, има някои части за нея, но само консумативи , за други, по специфични ,само с поръчка или тук там ако има на отказали се клиенти.........

 

 

 

Извинявай .. Какво ще рече не е лоша колата? Може ли някаква по конкретна информация.По скъпа ли е поддръжката от тази на стандартния Lancer. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търси колегата Tzenov, той кара такава и ще ти каже. Не се е оплаквал, но подробности - не знам. А и май е с механична кутия. Нещо не се появява напоследък, пиши му лично и .... търпение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай .. Какво ще рече не е лоша колата? Може ли някаква по конкретна информация.По скъпа ли е поддръжката от тази на стандартния Lancer. Благодаря предварително.

Ами не е лоша, не е от най чупливите ,здрава е ,но и все пак е нова, времето ще покаже дали е здрава действително...........подръжката е като на стандартния.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хах то щом си се загледал по точно този модел, едва ли има смисъл от питане за разход и поддръжка. Както е казал мечо Пух "колото повече толкова повече" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто ми хареса версията :).. Смятам да му сложа ГИ ако ми бърка много във джоба.. А по електрониката прави ли проблеми .. Защото е със някаква Keyless система.. Незнам какво значи точно но е със гласови команди

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дочух, че имали проблеми със боята... Вярно ли е?

 

Преди имаше една тема за боя, някой от колегите беше пуснал и недоволстваше, но не зная дали ставаше въпрос точно за тоя Лансер и какви бяха оплакванията точно.

Ето я темата: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18992

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...